KUPUJTE VÍNO JINAK

Zavolejte nám

573 034 304

Bedýnka na zkoušku

8 KVALITNÍCH VÍN

z celého světa. Vína pečlivě vybíráme podle jejich kvality, příběhu i vinaře. Balíme do pohodlného a bezpečného Vínokufru.

DEGUSTAČNÍ PRŮVODCE

Víte co pijete. 32 stran zajímavého čtení o jednotlivých vínech, vinařích i oblastech.

MAGAZÍN GRAPE

Limitovaný magazín plný informací, fotek a příběhů. Unikátní kousek do vaší knihovny.

Vychází 3x ročně.

VYBRAT BEDÝNKU

PIJTE JEN DOBRÉ VÍNO

z degustační bedýnky

Poznávejte nejlepší vinaře

Bedýnky jsou pravidelně zasílané ochutnávkové sady vín pro opravdové vínomilce. Do každé bedýnky pečlivě vybíráme vína menších rodinných vinařství, na která jinde těžko narazíte. Vyberte si bedýnku podle svého gusta a poznávejte s námi nové talentované vinaře z Moravy i ze světa!

Degustujte za výhodné ceny

Bedýnky jsou určeny na pohodlné a výhodné uchutnávání výtečných vín a poznávání stylů jednotlivých vinařů. Dostáváte je za speciální nízké degustační ceny a ušetříte až několik stokorun. Vína, která vám zachutnají, můžete doobjednávat se slevou 17 % a zvýhodněnou dopravou.

Vyberte si svou bedýnku

MORAVA

Na základě charakteristických vín poznáte ty nejlepší MORAVSKÉ vinaře . Objevujte s námi vinné krásy nádherné Moravy! Posíláme  6x ročně. Bedýnka obsahuje 8 lahví různých vinařů a degustační přílohy.

8 lahví

6x ročně

Mix vinařů

Doprava zdrama

panorama

Získáte široký pohled na mnohotvárný a pestrý svět vína. Oblíbená bedýnka pro nejlepší poměr ceny a kvality. Průřez kvalitních a zajímavých vín z celého světa za opravdu dobré peníze. Posíláme každý druhý měsíc. Bedýnka obsahuje 8 lahví různých vinařů a degustační přílohy.

8 lahví

6x ročně

Mix vinařů

Doprava zdrama

sommelier

Bedýnka pro opravdové fajnšmekry. Ta nejkvalitnější vína z celého světa, na která jen tak nenarazíte. Bez jakýchkoli kompromisů – avšak stále za nejlepší cenu na trhu! Posíláme každý druhý měsíc. Bedýnka obsahuje 8 lahví různých vinařů a degustační přílohy.

8 lahví

6x ročně

Mix vinařů

Doprava zdrama

Degustační magazín Grape - rozhovory, profily vinařů, novinky, zajímavosti a hlavně - degustační rozbor bedýnkových vín.

Grape je degustační magazín pro členy klubu Vinarte a je součástí každé Bedýnky. Najdete v něm rozhovory, profily vinařů, novinky, zajímavosti a hlavně - degustační rozbor bedýnkových vín.  Udělat skvělé víno je umění. Proto jsme dostali nápad přinášet ke každému vínu příběh jeho vzniku, ukázat vinaře jako tvůrce vína a poskytnout plný a zajímavý informační servis.

GRAPE® ZDARMA

jak to funguje

Stačí se přihlásit k pravidelnému odběru Bedýnky, která vám svým složením nejvíce vyhovuje. Ve zvoleném intervalu ji automaticky dostanete až domů ke dveřím. A když se vám náhodou nebude líbit, kdykoliv se můžete odhlásit.

My pro vás po celý rok ve vinohradech hledáme skryté poklady.

Pochutnáte si na skvělých vínech a počtete si v magazínu Grape.

Díky pravidelnému odběru budete kupovat víno klubově výhodně.

Vína vám ve speciálním Vínokufru budou chodit pohodlně až domů.

1.

3.

2.

4.

NAŠE VINAŘSTVÍ

Celý rok jezdíme po moravských i evropských vinařských oblastech a podoblastech. Dbáme na osobní poznání vinařů a s řadou z nich udržujeme dlouholeté přátelské i obchodní vztahy. Portfolio neustále rozšiřujeme – svět vína je nekonečně pestrý. Poznávejte ho s námi!

Poznávejte s námi svět vína

Víno Marcinčák

Mikulov | Morava

Tornai

Somló | Maďarsko

+ dalších 36 vinařů

Baraque

Velké Pavlovice | Morava

Rodinné vinařství Jedlička

Bořetice | Morava

Zavolejte nám

+420 573 034 304

Napište nám

podpora@vinarte.cz

navštivte náš Facebook

navštivte náš Instagram

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let.      |      VINARTE Wine Club s.r.o. 2018