KUPUJTE VÍNO JINAK

Zavolejte nám

573 034 304

Vyzkoušet bedýnky

Kupujte víno jinak

Snadná cesta ke kvalitnímu vínu

2

1

3

4

5

S námi ve výběru vína nešlápnete vedle. Všichni vinaři, jejichž vína prodáváme, splňují naše přísné standardy kvality.

OCHUTNÁVEJTE S NÁMI SKVĚLÁ VÍNA

S námi ve výběru vína nešlápnete vedle. Všichni vinaři, jejichž vína prodáváme, splňují naše přísné standardy kvality. Každé víno prochází několika skupinovými degustacemi laických vínomilců, nad kterou dohlížejí dva naši zkušení someliéři. Máme pouze vína, která chutnají lidem.

DOPRAVOU

SE NETRAPTE

Pohodlná a levná doprava je důležitá. Dáme vám výhodu klubového poštovného s poplatkem pouhých 99 Kč na jakoukoli zásilku. Nehledě na její velikost. Víno vám přijde v bezpečném Vínokufru s praktickým odnosným uchem. První bedýnka je s poštovným zdarma.

 

Víno vám přijde v bezpečném Vínokufru s praktickým odnosným uchem. První bedýnka je s poštovným zdarma.

praktický vínokufr a doprava za hubičku

MAGAZÍN

GRAPE ZDARMA

Téměř všechna vinařství za sebou mají zajímavý příběh a pro ty malé rodinné to platí dvojnásob. Každý člen Klubu dostává 6x ročně barevný magazín Grape, ve kterém najdete rozhovory s bedýnkovými vinaři, krásné fotografie a zajímavé články ze světa vína.

17%

ceny dolů

1078x Chutnalo

Degustační magazín Grape, ve kterém najdete rozhovory s bedýnkovými vinaři, krásné fotografie a zajímavé články ze světa vína.
Součástí každé bedýnkové sady jsou přehledné degustační materiály se základními informacemi o vínech.

DEGUSTAČNÍ MATERIÁLY

Součástí každé bedýnkové sady jsou přehledné degustační materiály se základními informacemi o vínech. Zajímavé a vytištěné na kvalitním papíru. S námi vždy přesně víte, jaké víno zrovna pijete a kdo a jak ho vyrobil.

DOOBJEDNÁVEJTE VÍNA SE SLEVOU 17%

Všechna vína, která pro vás vybíráme, jsou výtečná. Za to vám ručíme svým jménem i garancí vrácení peněz. Vína zkoušíte za výhodné klubové ceny - pro vinaře zapojené do projektu je to možnost dát vám je přechutnat. Vína, která vám zachutnají, můžete přiobjednat s klubovou slevou 17%.

Všechna vína, která pro vás vybíráme, jsou výtečná. Za to vám ručíme svým jménem i garancí vrácení peněz.

17%

ceny dolů

1078x Chutnalo

Vyberte si vinnou preferenci, terroir a počet lahví a vyzkoušejte nezávazně, proč jsou degustační vinné bedýnky tolik oblíbené. Ochutnejte vína, prohlédněte přiložené klubové materiály a v klidu a se sklenkou v ruce se rozhodněte, zda budete chtít bedýnky dostávat pravidelně.

Chci vyzkoušet za 699 Kč

NEZÁVAZNĚ VYZKOUŠEJTE ZA 699 Kč

Zavolejte nám

+420 573 034 304

Napište nám

podpora@vinarte.cz

navštivte náš Facebook

navštivte náš Instagram

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let.      |      VINARTE Wine Club s.r.o. 2018