KUPUJTE VÍNO JINAK

Zavolejte nám

573 034 304

Bedýnka na zkoušku

KLUB DOBRÉHO VÍNA

POZNÁTE VINAŘE Z BLÍZKA

OCHUTNÁVEJTE VÍNO POHODLNĚ

Každé vinařství vám představíme v klubovém Grape magazínu. Ten každý člen klubu dostává 6x ročně zdarma. Doporučíme vám vhodné jídlo ke každému vínu, přečtete si něco o odrůdách a oblastech, poznáte nová místa, přiučíte se něco ze světa vína. Svět vína je pestrý a rozmanitý a nás baví předávat zážitky z cest za vínem.

Již sedmým rokem každý měsíc na základě osobního výběru přímo u vinařů sestavujeme náš top produkt - Bedýnky - ochutnávkové kolekce vín, které doplňujeme o barevný degustační Grape magazín. Degustační sady pravidelně zasíláme za nízké klubové ceny v praktickém Vínokufru společně se sadou degustačních materiálů.

POUZE KVALITNÍ VÍNO

KUPUJTE VÍNO VÝHODNĚ

Pro členy klubu Vinarte hledáme ta nejlepší vína za příznivé ceny přímo u vinařů po celé Evropě, i když největší důraz klademe na vína moravská. Nenabízíme tisíce druhů vín, soustředíme se na kvalitu za dobrou cenu. V našem katalogu najdete “jen” okolo 500 vinných položek, ale na náš výběr se můžete spolehnout.

Vína nakupujeme pro členy klubu hromadně ve větším množství. Vinařům poskytujeme marketingový servis prostřednictvím klubového Grape magazínu - dáváme o nich prostě vědět. Můžeme tak pro vás vyjednat skvělé ceny. Jako člen klubu dostáváte také řadu dalších výhod - dotovanou dopravu, degustační materiály a 17% slevu na objednávky.

jak se stát členem

Členství ve Vinarte klubu je bezplatné. Kupovat prověřené kvalitní víno výhodně můžete dvěma způsoby. Buď necháte výběr vína na nás a přihlásite se k odběru pravidelných degustačních Bedýnek. Pokud si ale raději víno vybíráte sami, stačí si měsíčně předplácet klubový kredit ve výši 500 Kč, který můžete kdykoliv směnit za víno v eshopu.

PŘEDPLACENÝ KREDIT

Máte raději vlastní výběr vína a chcete nakupovat s klubovou slevou 17 %? Stačí si pravidelně posílat na svůj klubový kreditní účet částku 500 Kč měsíčně.

O kreditu

DEGUSTAČNÍ BEDÝNKY

Bedýnky jsou pravidelné ochutnávkové sady vín. Vyberte si bedýnku podle svého gusta a poznávejte s námi nové talentované vinaře z Moravy i ze světa za výhodné ceny!

O bedýnkách

Díky členství v klubu Vinarte můžete zkoušet vína od zajímavých vinařů za degustační ceny. Za své peníze tak vždy dostanete největší hodnotu. S Vinarte ušetříte stokoruny.

Vína osobně vybíráme přímo u vinařů a každé víno je prověřené.

Specializujeme se na menší rodinná vinařství z Moravy i ze světa.

Vína nakupujete za výhodné klubové ceny s dotovanou dopravou.

Milujeme víno a proto hledáme pouze vína, která stojí za to pít.

Zavolejte nám

+420 573 034 304

Napište nám

podpora@vinarte.cz

navštivte náš Facebook

navštivte náš Instagram

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let.      |      VINARTE Wine Club s.r.o. 2018