obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky jsou určeny odběratelům degustačních sad VINARTE - členům Klubu VINARTE (dále jen Klub). Pokud chcete využívat nabídky a výhody Klubu, odebírat kvalitní víno formou degustačních sad za zvýhodněné klubové ceny, nebo využívat služby klubové vinotéky, nebo jinak využívat naše webové stránky, můžete tak učinit pouze jako člen Klubu za pravidel a podmínek dále uvedených. Registrací na www.vinarte.cz s nimi souhlasíte. Nejsou psány malým písmem a jsou navrženy tak, aby byly férové k vám i nám. Tyto podmínky můžeme čas od času změnit a aktualizovat - o takovéto změně vás samozřejmě budeme informovat.ozí.

 • 6. závěrečná ustanovení

  a) Tyto klubové podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce Klubu v den odeslání elektronické přihlášky či registrace do Klubu. Odesláním elektronické přihlášky/registrace bez výhrad akceptujete veškerá ustanovení klubových podmínek ve znění platném v den odeslání přihlášky/registrace, jakož i v den odeslání platnou výši ceny klubových poplatků a zboží (včetně případných expedičních a dopravních nákladů).

  b) Tyto klubové podmínky v aktuálním znění bez výhrad akceptujete každým přihlášení se (pomocí loginu a hesla) na svůj klubový zákaznický účet.

  c) Tyto klubové podmínky mohou být Klubem měněny bez předchozího upozornění - informace o změně bude vždy zveřejněna na stránce Aktuality.

  d) Provozovatel se zavazuje všem svým členům, že data uvedená při registraci nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě (mimo případů postoupení pohledávek) a jsou dostatečně chráněna před zneužitím. Na veškeré publikované texty, fotografie, multimediální prezentace, či marketingové aktivity se vztahuje přísný zákaz kopírování, dalšího využití či volného šíření bez písemného souhlasu provozovatele serveru.

  e) Provozovatelem Klubu je společnost VINARTE Wine Club s.r.o. se sídlem Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno zapsaná pod IČ 06248217 a pod značkou C 100954 vedená u Krajského soudu v Brně. Kontakty jsou uvedeny na stránce Kontakty. Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1. 1. 2018 a platí až do dne vydání a zveřejnění nových obchodních podmínek, tímto dnem také pozbývají platnost podmínky předchozí.

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let.      |      VINARTE Wine Club s.r.o. 2018

Zavolejte nám

+420 573 034 304

Napište nám

podpora@vinarte.cz

navštivte náš Facebook

navštivte náš Instagram