0

KUPUJTE VÍNO JINAK

Hledat

název vinařství, typ vína, víno ...

Náš tým z kanceláře a terénu

Ve Vinarte se sešla dobrá parta vínomilců s různými dovednostmi. Spojuje nás láska k dobrému vínu a chuť k práci. Mezi lahvemi se scházíme každý den a je nám spolu dobře. Ale pozor. To, že nás obklopuje víno neznamená, že celý den popíjíme (pro ty, kteří by nám snad záviděli). Každý je odborník na něco a dohromady je z toho Vinarte.

Daniel

ředitel, sommeliér

Tramín

Daniel pracuje v oboru vína již přes 10 let. Zná osobně většinu moravských vinařů a v Itálii tráví mezi vinicemi 2-3 měsíce v roce.

Lenka

jednatelka, sommeliérka

Ryzlink vlašský

Kromě odpovědných funkcí má na starosti kamennou prodejnu a je hlavním tvůrcem kolekcí Víno týdne. Výborný cit pro víno.

Jan

jednatel, sommeliér

Frankovka

Představitel mladé generace vínomilců s vytříbeným čichem. Marketingový specialista s vášní pro techno.

Hana

ekonomka

Chardonnay

Fakturám rozumí jako nikdo z nás, dává pozor na to, aby všechno v kanceláři klapalo, je na nás přísná a má ráda

Vojta

art director

Pivo

Potetovaný umělec, autor magazínů a grafických výstupů. Když už ho z počítače bolí oči, vezme stojan a jde malovat do přírody.

Tereza

překladatelka, redaktorka

Carignano

Nejmladší z pracovního týmu, ale stihla již nějaký čas žít na Sardinii, naučit se plynně Italsky, zahořet láskou k dobrému vínu a jídlu.

Vladimír

skladmistr

Syrah

Puntičkář, který ve skladu má naklizeno jako doma v kuchyni. Díky němu dostanete v každém balíčku to co máte.

Dominika

péče o zákazníky

Sauvignon

Naše nová posila, vždy usměvavá a dobře naladěná. Když k nám zavoláte, s největší pravděpodobností vám zvedne telefon ona.

Jana

skladmistrová

Irsai Oliver

Energická a obrychtovaná. Ve skladu má pořádek a řád. Nemá ráda pomalou práci a i přes důchodový věk ji málokdo stačí.

Jirka

fotograf

Merlot

Špičkový brněnský fotograf, který se neváhá vyválet v blátě vinohradu, pokud to přinese dobrou kompozici. Vinaři jsou z něj nadšeni!

Hana

autorka rozhovorů

Pálava

Zná velmi dobře všechny naše vinaře. Dělá s nimi totiž rozhovory a medailonky do degustačního magazínu. A dělá je dobře!

Veronika

asistentka

Rulandské modré

Děvče pro všechno. Mravenčí práce je její náplní dne. Bez ní by to asi nešlo. Smlouvy, termíny, doprava, uzávěrky…

Náš redakční a degustační tým

Výběru vína a přípravě klubových magazínů věnujeme velkou pozornost. Vytvořili jsme kolem sebe partu skvělých lidí, kteří nám pro vás pomáhají vybírat a hodnotit vína (podívejte se jak vybíráme). Scházíme se každé úterý a ročně společně přechutnáme stovky až tisíce vzorků. S jejich popisy, hodnoceními a články se setkáváte v klubovém magazínu.

Přemek

degustátor, hodnotitel

Blauburgunder

Profesně ho sice živí pitná voda, ale v srdci má víno. Obdělává si pro radost jeden z nejseverněji položených vinohradů u nás.

Radek

degustátor, redaktor

Sylván

Vystudoval zahradnickou fakultu v Lednici a k vinařům často profesně jezdí. Nepracuje sice přímo s vínem, ale o to ho má raději.

Martin

degustátor

Veltlín

Další absolvent zahradnické fakulty Mendelovy university v Lednici. Přes týden se věnuje zahradám, po nocích a víkendech vínu.

Vlaďka

sommeliérka, degustátorka

???

Ta na nás zpovzdálí dohlíží z Anglie, kde pracuje v prestižním vinném baru. Čas od času vyzkouší vína, která ji přes Kanál pošleme.

Jan

blogger

Pinot Noir

Autor nejlepšího českého blogu o víně. Preferuje vinařství s tradičními postupy. Má vyhraněný vkus, vína hodnotí nemilosrdně.

Gabriela

sommeliérka

Aurelius

Profesionální sommeliérka, vínu a gastronomii se věnuje celý život. Nápojové gastronomii se věnuje i v rámci výuky svých studentů.

Bob

degustátor, fotograf

Devín

S ním jsme v bezpečí. Záchranář co jezdí s houkačkou, člen Horské služby, horolezec, fotograf a milovník vína. A je s ním sranda.

Marie

péče o zákazníky

Sauvignon

Další člověk přes bezpečnost (tentokrát práce). Kromě jiného utrácí za dobré víno. Jednou se zastavila na skleničku - a zůstala.

Kamil

degustátor

Dornfelder

Bankovní expert, ale duší sedlák. Nejlépe mu je na zahradě. Jsme rádi, že si pravidelně najde cestu k nám. Duo Bob & Kamil je úžasné.

Chcete se k nám přidat?

Náš Vinarte tým potřebuje novou krev a tak už zase hledáme posily na zajímavou práci s vínem a kolem vína. Každým dnem rosteme a potřebujeme více schopných kolegů.

Volná místa

PROČ NAKUPOVAT U NÁS - jsme jednička v degustačních sadách

Víno nakupujeme pro své stálé zákazníky ve velkém množství a vinařům přinášíme účinnou prezentaci mezi vínomilci. Proto nám dávají bezkonkurenční ceny.

Degustační magazín Vinarte doprovází každou naši ochutnávkovou kolekci. Za každým vínem tak uvidíte konkrétního člověka a jeho vinařství.

Pro naše stálé a pravidelné odběratele máme i speciální podmínky pro dopravu. Víno znamená klid a pohodu. Tak proč si to kazit drahým poštovným?

Pokud nebudete se složením sady spokojeni, nevadí. Stačí jeden telefon. Vyzvedneme si ji u vás a vrátíme vám peníze zpět.

Nejnižší ceny

Magazín zdarma

Doprava zdarma

Garance vrácení peněz

O VINARTE

PRODUKTY

PODPORA

  • Náš tým
  • Degustační bedýnky

+ 420 573 034 304

vino@vinarte.cz

 

VINARTE s.r.o.

Nádražní 2292

75501 Vsetín

Chcete se podělit s přáteli?

  • Anděl vína
  • VIP Kredit
  • E-shop
  • Víno týdne (vínokup.cz)
  • Magazín ZDARMA
  • Katalog ZDARMA
  • Obchodní podmínky

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18-ti let.      |      VINARTE s.r.o. 2012 - 2017