Začínáte s dobrým vínem?

S bedýnkou Fresh není nic jednoduššího. Kvalitní lehká vína od špičkových vinařů z celé Evropy, na kterých se naučíte poznávat dobré víno. Nekupujete zajíce v pytli. Ani naslepo v supermarketu. Každé víno jsme osobně vybrali a dopodrobna popsali v degustačním průvodci.

 6 výborných vín z celého světa, která vás nezklamou.

Bedýnka FRESH v kostce

Procestujte s námi vinařské regiony Evropy a ochutnávejte místní odrůdy
a špičkové vinaře.

VÍNA NA KAŽDÝ DEN

Výběr kvalitního a zajímavého vína z celé Evropy za opravdu výhodné ceny. Ochutnávková sada pro vinné začátečníky. Vína jsou spíše jednodušší a nekomplikovaná - taková ta kategorie pití na každý den a k běžnému jídlu. Vína, která vám zachutnají pohodlně dokoupíte.

PRO KOHO JE BEDÝNKAFRESH URČENA

Tuto bedýnku odebírají začátečníci ve víně a také ti, kteří chtějí mít stálou zásobu kvalitního vína, jehož koupě nezruinuje žádnou peněženku.

JAK ČASTO ZASÍLÁME

Bedýnku Fresh připravujeme každý měsíc. Některá vína může obsahovat dvakrát.

Co všechno dostanete

6 KVALITNÍCH VÍN

Kvalita za výhodnou cenu. Nejoblíbenější bedýnkový výběr.

JEN 167 KČ ZA LAHEV

Optimální cena, za kterou jde zkoušet opravdu kvalitní evropská vína.

KAŽDÝ MĚSÍC

Můžete se těšit na dávku skvělých vín. Neztrácejte čas před regály vinoték.

BAREVNÁ PREFERENCE

Bedýnku vám ušijeme na míru, ať už máte raději bílé nebo červené.

DEGUSTAČNÍ PRŮVODCE

32 stran detailního rozboru vín a informací o každém vinařství.

MAGAZÍN GRAPE ZDARMA

O víně píšeme magazín. Do každé bedýnky ho dáváme zdarma.

Vyzkoušejte výhodně ještě dnes.

Bedýnka Fresh

 Vyzkoušejte si, že i za málo peněz jde ve světě vína udělat hodně muziky. První bedýnku dostanete se slevou 100 Kč a odběr můžete kdykoliv zrušit.

999 Kč

898 Kč

Jak to celé funguje?

Je to ucelený poznávací program pro všechny vínomilce, kteří se chtějí ve víně vzdělávat v pohodlí domova. Takové domácí putování za vínem, při kterém poznáte pestrý svět vína. Výhodně a pohodlně vyzkoušíte nové odrůdy a vinaře, na které byste jinak nenarazili. Vína, která vám zachutnají nejvíce, si výhodně přikoupíte s výraznou klubovou slevou.  

Šest lahví vína dostáváte každý měsíc v praktickém Vínokufru s odnosným uchem, který můžete jednoduše přepravit třeba z vaší kanceláře až domů. Přidáme vinnou kartu se spoustou informací, magazín Grape, výraznou klubovou slevu, pohodlné doručení a odloženou platbu převodem na účet.

Klubový časopis plný informací o vínech a terroir, zápisků z cest po vinicích, rozhovorů s vinaři, tipů na skvělá vína, fotografií... Magazín GRAPE přenese atmosféru každého vinařství až k vám domů a nahradí tak osobní účast na degustaci, která není vždy časově dostupná. Přidáváme ho k degustačním bedýnkám a zasíláme členům klubu dobrého vína Vinarte. O každém víně a vinaři dostanete množství zajímavých informací. U nás vždy víte co pijete!

Členství v klubu neznamená žádné závazky. Žádné klubové poplatky. Víno je radost a nechceme ji ničím komplikovat. Tajemství nízkých klubových cen je jednoduché – víno kupujeme „na míru” členům klubu a naše filozofie je velmi blízká vinařům, kteří vám rádi svá vína představí. Při tom všem nemusíme nijak slevovat z kvality, ba právě na opak – na kvalitu klademe důraz, každé víno pro vás pečlivě vybíráme. A navíc nás to baví. Zkuste a uvidíte.

TOP