Poznávejte rozmanitost vína

Představte si, že vám každý měsíc doma přistane tajemný vínokufr plný dobrého vína. Lahve jsou pečlivě vybrány u menších vinařů zkušenými sommeliery. Ke každému vínu je přehledná degustační karta se zajímavým popisem. V praktickém průvodci se dočtete vše o vinařství. Každý měsíc poznáte nový kousek světa skrze víno, jehož příběh vás vzdělá a inspiruje.

 Šest lahví na téma měsíce a sada degustačních materiálů.

 

bedýnka PANORAMA v kostce

Procestujte s námi vinařské regiony Evropy a ochutnávejte místní odrůdy
a poznávejte špičkové vinaře.

ZÍSKÁTE ROZHLED VE VÍNĚ

Poznáte s námi vyhlášené vinařské regiony Evropy a místní odrůdy. Rozšíříte si své vinné obzory. Dostanete výběr kvalitního a zajímavého vína za výhodné degustační ceny. Od jednoduchých vín na každý den, až po delikátní vína. K tomu vždy doušek poutavých informací a poučení. Nejoblíbenější program pro výborný poměr ceny a kvality.

PRO KOHO JE VHODNÉ

Oblíbené mezi lidmi, které baví zkoušet různé styly vína ze všech koutů Evropy.

JAK ČASTO ZASÍLÁME

Připravujeme každý měsíc. Máte možnost zvolit i dvouměsíční interval a preference barvy vína.

Výuková sada obsahuje

PRÉMIOVÁ VÍNA

Seznamujeme vás s kvalitou za výhodnou cenu. Představujeme pouze charakterní a prémiová vína.

DEGUSTAČNÍ KARTY

Ke každé lahvi poutavý popis - víte kdo a jakým způsobem víno vyrobil. Zajímavosti a tipy na konzumaci.

POŠTOVNÉ ZDARMA

Vína posíláme přes PPL, Geis nebo českou poštu v originálním Vínokufru s poštovným zdarma.

VÝHODNOU CENU

Poznáváte, degustujete a učíte se za výhodné ceny se slevou 17%.

MOŽNOST VOLBY

Sady vám ušijeme na míru, ať už máte raději bílé nebo červené.

MAGAZÍN GRAPE

O víně píšeme magazín. Do každé bedýnky ho dáváme zdarma.

Objednejte nyní

sommelierská bedýnka

 Vyzkoušejte, proč je poznávání pestrého světa vína s degustačními programy Vinarte Wine Academy tak oblíbené. Platíte až ochutnáte!

1685 Kč

1398 Kč

Na co se často ptáte?

Je to ucelený poznávací program pro všechny vínomilce, kteří se chtějí ve víně vzdělávat v pohodlí domova se sklenkou v ruce. Takové domácí putování za vínem, při kterém poznáte pestrý svět vína. Pohodlně vyzkoušíte nové odrůdy a vinaře, na které byste jinak nenarazili. Ke každému vínu dostanete přehlednou degustační kartu s poutavým popisem. Každá sada obsahuje padesátistránkový výukový magazín Grape. Vína, která vám zachutnají nejvíce, si potom můžete výhodně dokoupit s výraznou "studenskou" slevou.  

Vyberete si velikost sady - čtyři nebo šest lahví vína dostáváte každý měsíc v praktickém Vínokufru s odnosným uchem, který můžete jednoduše přepravit třeba z vaší kanceláře až domů. Můžete ale zvolit i dvouměsíční interval.

Snažíme se udělat naše společné putování světem vína co nejpestřejší a zajímavé. Některé sady se věnují určité oblasti (Slovinská vína, Rakouská vína, Vína Piemontu...). Jindy poznáváme vína podle typů nebo odrůd (Burgundské odrůdy z Moravy, Nejlepší Veltlíny, Prosecco versus Cava...). Párkrát do roka dostanete výběr podle terroir (Vína z vulkanického podloží, Vína ze strmých svahů, moravská vína VOC...). Nudit se nebudete!

Ke každému vínu dostanete přehlednou degustační kartu s poutavým popisem. Každá měsíční sada obsahuje také padesátistránkový Grape. Je to magazín plný informací o vínech a terroir, zápisků z cest po vinicích, rozhovorů s vinaři, tipů na skvělá vína a fotografií. Magazín GRAPE přenese atmosféru každého vinařství až k vám domů. O každém víně a vinaři dostanete množství zajímavých informací. U nás vždy víte co pijete!

Platíte za každou výukovou sadu podle velikosti a zvoleného intervalu zasílání. Standardní způsob je platba bankovním převodem na účet se splatností 10 dnů od obdržení degustační sady. Nevyžadujeme platbu předem. Můžete zvolit i pravidelnou úhradu platební kartou nebo zvýhodněné předplatné. Poštovné je zdarma. 

Jednoduše žádné. Kdykoliv se můžete z kursu odhlásit a zasílání degustačních sad zrušit.

Každý odběratel sommelierského domácího kurzu Vinarte Wine Academy získává bezplatné členství v Klubu Vinarte. To přináší spoustu výhod. Víno je radost a nechceme ji ničím komplikovat. Tajemství nízkých klubových cen je jednoduché – víno kupujeme „na míru” členům klubu a naše filozofie je velmi blízká vinařům, kteří vám rádi svá vína představí. Při tom všem nemusíme nijak slevovat z kvality, ba právě na opak – na kvalitu klademe důraz, každé víno pro vás pečlivě vybíráme. A navíc nás to baví. Zkuste a uvidíte.

TOP