×

JAK NAKUPOVAT SE SLEVOU

1 Přihlašte se do Klubu.
2 Vyberte si víno či předplatné.
3 Využijte poštovné zdarma.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám na podpora@vinarte.cz. Děkujeme!

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Po-Pá: 9:00 - 16:00
podpora@vinarte.cz
+420 573 034 304
Odpovědi na nejčastější otázky jsou zde.

ZAPOMNĚL/A JSTE ÚDAJE?

VYTVOŘIT KLUBOVÝ ÚČET

Celý svět v dobrém víně

Představte si, že vám každý měsíc přistane před práh tajemný vínokufr plný dobrého vína. Představte si, že každé víno je pečlivě vybráno a chytře a srozumitelně popsáno v praktickém průvodci zkušenými someliéry. Představte si, že každý měsíc poznáte nový kousek světa skrze víno, jehož příběh vás vzdělá a inspiruje.

 6 výborných vín z celého světa, která vás nezklamou.

Bedýnka PANORAMA v kostce

Procestujte s námi vinařské regiony Evropy a ochutnávejte místní odrůdy
a špičkové vinaře.

ZÍSKEJTE ROZHLED VE VÍNĚ

Poznávejte s námi vinařské regiony Evropy a místní odrůdy. Objevujte vína plná inspirace a chuti, která dovážíme vždy přímo od vinařů. Rozšiřte si své vinné obzory. Dostanete výběr kvalitního a zajímavého vína za opravdu dobré ceny. Od jednoduchých vín na každý den, až po delikátní vína. Nejoblíbenější bedýnka pro výborný poměr ceny a kvality.

PRO KOHO JE PANORAMA URČENA

Tato bedýnka je oblíbená mezi lidmi, které baví zkoušet různé styly vína ze všech koutů Evropy za férové degustační ceny.

JAK ČASTO ZASÍLÁME

Bedýnku Panorama připravujeme každý měsíc. Máte možnost volby preference barvy.

Co všechno dostanete

6 KVALITNÍCH VÍN

Kvalita za výhodnou cenu. Nejoblíbenější bedýnkový výběr.

JEN 233 KČ ZA LAHEV

Optimální cena, za kterou jde zkoušet opravdu kvalitní evropská vína.

KAŽDÝ MĚSÍC

Můžete se těšit na dávku skvělých vín. Neztrácejte čas před regály vinoték.

BAREVNÁ PREFERENCE

Bedýnku vám ušijeme na míru, ať už máte raději bílé nebo červené.

DEGUSTAČNÍ PRŮVODCE

32 stran detailního rozboru vín a informací o každém vinařství.

MAGAZÍN GRAPE ZDARMA

O víně píšeme magazín. Do každé bedýnky ho dáváme zdarma.

Začněte s 50% slevou!

Bedýnka Panorama

 Vyzkoušejte, proč je poznávání pestrého světa vína s bedýnkou Panorama tak oblíbené. První bedýnku dostanete s 50% slevou a odběr můžete kdykoliv zrušit.

1398 Kč

699 Kč

Jak to celé funguje?

Je to ucelený poznávací program pro všechny vínomilce, kteří se chtějí ve víně vzdělávat v pohodlí domova. Takové domácí putování za vínem, při kterém poznáte pestrý svět vína. Výhodně a pohodlně vyzkoušíte nové odrůdy a vinaře, na které byste jinak nenarazili. Vína, která vám zachutnají nejvíce, si výhodně přikoupíte s výraznou klubovou slevou.  

Šest lahví vína dostáváte každý měsíc v praktickém Vínokufru s odnosným uchem, který můžete jednoduše přepravit třeba z vaší kanceláře až domů. Přidáme vinnou kartu se spoustou informací, magazín Grape, výraznou klubovou slevu, pohodlné doručení a odloženou platbu převodem na účet.

Klubový časopis plný informací o vínech a terroir, zápisků z cest po vinicích, rozhovorů s vinaři, tipů na skvělá vína, fotografií... Magazín GRAPE přenese atmosféru každého vinařství až k vám domů a nahradí tak osobní účast na degustaci, která není vždy časově dostupná. Přidáváme ho k degustačním bedýnkám a zasíláme členům klubu dobrého vína Vinarte. O každém víně a vinaři dostanete množství zajímavých informací. U nás vždy víte co pijete!

Členství v klubu neznamená žádné závazky. Žádné klubové poplatky. Víno je radost a nechceme ji ničím komplikovat. Tajemství nízkých klubových cen je jednoduché – víno kupujeme „na míru” členům klubu a naše filozofie je velmi blízká vinařům, kteří vám rádi svá vína představí. Při tom všem nemusíme nijak slevovat z kvality, ba právě na opak – na kvalitu klademe důraz, každé víno pro vás pečlivě vybíráme. A navíc nás to baví. Zkuste a uvidíte.

Celý svět vína ve třech bedýnkách

TOP