Potrpíte si na ta nejkvalitnější vína?

Bedýnka Sommelier pro vás bude to pravé ořechové. Ta nejlepší vína od špičkových vinařů z Moravy i celé Evropy, u kterých si vychutnáte každý doušek oslníte jimi i tu nejnáročnější návštěvu. Navíc nekupujete zajíce v pytli, za své peníze dostanete opravdu tu nejlepší kvalitu. Každé víno jsme osobně vybrali a dopodrobna popsali v degustačním průvodci.

Bedýnka SOMMELIER v kostce

Procestujte s námi vinařské regiony Evropy a ochutnávejte místní odrůdy
a špičkové vinaře.

VÝBĚR PRO FAJNŠMEKRY

Vína z celé Evropy, na která jen tak nenarazíte. Postupně s námi projedete projedete mnoho malebných vinařských regionů. Ochutnávková sada pro opravdové vínomilce. Vína malých šarží, netradičních místních odrůd a neočekávaných chutí. Seznámíte se s plnými, komplexními a špičkovými víny malých vinařů od Španělska až po Řecko. Kvalitu vína určitě oceníte. Volba znalců.

PRO KOHO JE BEDÝNKA SOMMELIER URČENA

Bedýnku Sommelier odebírají opravdoví milovníci kvalitního vína, kteří chtějí ochutnávat lahve prémiové kvality od špičkových vinařů.

JAK ČASTO ZASÍLÁME

Bedýnku Sommelier připravujeme každý měsíc. 

Co všechno dostanete

6 KVALITNÍCH VÍN

Osobní výběr špičkových vinařů a pečlivá selekce vín. Kvalita zaručena.

398 KČ ZA LAHEV

Špičková kvalita zajímavých vín vyšších kategorií za příznivou cenu.

KAŽDÝ MĚSÍC

Můžete se těšit na dávku skvělých vín. Neztrácejte čas před regály vinoték.

BAREVNÁ PREFERENCE

Bedýnku vám ušijeme na míru, ať už máte raději bílé nebo červené.

DEGUSTAČNÍ PRŮVODCE

64+ stran detailního rozboru vín a informací o každém vinařství.

MAGAZÍN GRAPE ZDARMA

O víně píšeme magazín. Do každé bedýnky ho dáváme zdarma.

Bedýnka Sommelier

 Vyzkoušejte kvalitu a jedinečnost vína, které vybíráme do bedýnky Sommelier. Odběr můžete kdykoliv zrušit.

2788 Kč

2388Kč

Jak to celé funguje?

Je to ucelený poznávací program pro všechny vínomilce, kteří se chtějí ve víně vzdělávat v pohodlí domova. Takové domácí putování za vínem, při kterém poznáte pestrý svět vína. Výhodně a pohodlně vyzkoušíte nové odrůdy a vinaře, na které byste jinak nenarazili. Vína, která vám zachutnají nejvíce, si výhodně přikoupíte s výraznou klubovou slevou.  

Šest lahví vína dostáváte každý měsíc v praktickém Vínokufru s odnosným uchem, který můžete jednoduše přepravit třeba z vaší kanceláře až domů. Přidáme vinnou kartu se spoustou informací, magazín Grape, výraznou klubovou slevu, pohodlné doručení a odloženou platbu převodem na účet.

Klubový časopis plný informací o vínech a terroir, zápisků z cest po vinicích, rozhovorů s vinaři, tipů na skvělá vína, fotografií... Magazín GRAPE přenese atmosféru každého vinařství až k vám domů a nahradí tak osobní účast na degustaci, která není vždy časově dostupná. Přidáváme ho k degustačním bedýnkám a zasíláme členům klubu dobrého vína Vinarte. O každém víně a vinaři dostanete množství zajímavých informací. U nás vždy víte co pijete!

Členství v klubu neznamená žádné závazky. Žádné klubové poplatky. Víno je radost a nechceme ji ničím komplikovat. Tajemství nízkých klubových cen je jednoduché – víno kupujeme „na míru” členům klubu a naše filozofie je velmi blízká vinařům, kteří vám rádi svá vína představí. Při tom všem nemusíme nijak slevovat z kvality, ba právě na opak – na kvalitu klademe důraz, každé víno pro vás pečlivě vybíráme. A navíc nás to baví. Zkuste a uvidíte.

TOP