DOPRAVA

Všechny zásilky vám přijdou pečlivě zabalené v naší speciálně navržené krabici Vínokufr, ve které se víno bude mít jako v bavlnce. Pokud se i přesto stane, že se některá lahev během cesty rozbije, okamžitě posíláme znovu. Zasíláme přepravními společnostmi DPD, PPL a Česká pošta. 

PLATBA

Klubové zásilky, klubové členství a objednávky z eshopu můžete hradit bankovním převodem, platební kartou, inkasem z účtu, předplaceným kreditem nebo dobírkou.

 

Preferovaným způsobem platby je platební karta. Platba platební kartou je umožněna prostřednictvím platební brány GoPay, která garantuje bezpečnost provedených plateb. (https://www.gopay.com/cs/bezpecnost.html). U pravidelné platby klubového kreditu můžete zvolit metodu opakované platby. Částka ve výši dle zvoleného klubového členství se automaticky každý měsíc strhne z účtu. V případě úhrady klubového členství opakovanou platbou dáváte souhlas se založením a nastavením parametrů opakované platby (viz níže) a dáváte souhlas s uložením platebních údajů na straně poskytovatele platební brány (GoPay). Poskytovatel platební brány je povinen se získanými údaji nakládat podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru).

 

Parametry opakované platby platební kartou: Opakovaná platba je strhávána jednou měsíčně vždy k prvnímu dni v měsíci po dobu členství v Klubu, její výše se odvíjí od zvoleného typu členství – buď 499 Kč, 999 Kč či 1999 Kč měsíčně. Pokud se rozhodnete členství ukončit, opakované platby budou automaticky zrušeny také. Jakékoli změny nastavení opakované platby či její zrušení se provádějí prostřednictvím mailu na podpora@vinarte.cz. 

 

TOP