×

JAK NAKUPOVAT SE SLEVOU

1 Přihlašte se do Klubu.
2 Vyberte si víno či předplatné.
3 Využijte poštovné zdarma.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám na podpora@vinarte.cz. Děkujeme!

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Po-Pá: 9:00 - 16:00
podpora@vinarte.cz
+420 573 034 304
Odpovědi na nejčastější otázky jsou zde.

ZAPOMNĚL/A JSTE ÚDAJE?

VYTVOŘIT KLUBOVÝ ÚČET

Vinarte bedýnky

Je to ucelený poznávací program. Sada pečlivě vybraných vín od zajímavých menších vinařů, doplněná o tištěný Průvodce bedýnkou, zasílaná za výhodné klubové ceny v pravidelných intervalech a v několika edicích na výběr. Bedýnky jsou určeny milovníkům vína s otevřenou myslí. S bedýnkami Vinarte vyzkoušíte výhodně a pohodlně nové odrůdy a vinaře, na které byste jinak nenarazili. Vína, která vám zachutnají nejvíce, si výhodně přikoupíte s výraznou slevou. Vína dostáváte v praktickém Vínokufru s odnosným uchem, který můžete jednoduše přepravit třeba z vaší kanceláře až domů. Každý měsíc (nebo dva) vám pošleme degustační kolekci vína. Přidáme vinnou kartu, magazín Grape, výraznou klubovou slevu, pohodlné doručení a odloženou platbu. 

Pečlivě, svědomitě a osobně. Vždy nejméně dvoukolově. V prvním kole přímo u vinařů – tady mají hlavní slovo naši someliéři. Předvýběr pak zužujeme v úzkém kruhu stálých laických vínomilců – hledáme víno, které lidem chutná. Snažíme se nacházet jednak vína s nejlepším poměrem kvality a ceny, jednak na vína zajímavá, vybočující z průměru.

Tím byste přece přišli o jednu z nejkrásnějších podstat Vinarte bedýnek – o překvapení a o to, že předem nevíte, co vám domů přijde. Naši zákazníci nám věří a vyzkoušejí tak i to, co by je třeba samo osobě ani nenapadlo. Tato filosofii rozšíří vaše vinné obzory. No není to trochu dobrodrůžo? :)

Ano. U bedýnek si můžete určit preferovanou barvu a typ vína, bedýnku se potom snažíme sestavit tak, aby vaší představě co nejvíce odpovídala. Nemůžeme to však vždy zaručit na 100%. Preference barvy nejde nastavit pouze u nejlevnější bedýnkové edice Fresh.

Kvalita je výtečná. Každý vinař se chce v bedýnce ukázat. Vína zařazená do bedýnek se vyrábějí v malých sériích, nenajdete je v marketu a jsou poctivá a netuctová. Pro vinaře je zařazení do bedýnky vítanou reklamou a prestižní záležitostí. Proto na vína poskytují výhodné „koštovací“ ceny. Za své peníze dostanete nejvyšší hodnotu podpořenou pečlivým výběrem našich sommeliérů.

Zasílání bedýnek objednáváte na dobu neurčitou, ale odběr můžete kdykoliv zrušit bez uvedení důvodu telefonicky či mailem. Nebo ho můžete na čas přerušit.

Pokud s výběrem vína nebo vinaře nebudete spokojeni, vrátíme vám plnou cenu bedýnky.

Každou bedýnku platíte až po dodání standardně bankovním převodem do 10 dnů. Nikdy tak nekupujete zajíce v pytli. Můžete také využít všechny výhody předplaceného Kreditu.

Vinarte klub

 Pokud máte rádi dobré víno, pokud chcete poznávat nové a neokoukané vinaře, pokud chcete ochutnávat nová a méně známá vína, která nekoupíte v Lidlu – pojďte mezi nás. To všechno máme, přidáme vyčerpávající informace v klubových materiálech a budeme se vám osobně věnovat. Abychom nezapomněli, poskytneme vám výhodné klubové ceny a přibalíme spoustu nových poznatků o víně.  Od roku 2012 přinášíme ovíněnou radost. 

Za členství v klubu nic neplatíte. Výhody vás nestojí žádné poplatky. Jedinou podmínkou je každý měsíc poslat předplatbu na svůj kredit. Veškeré peníze vám zůstávají. Kredit můžete vyčerpat kdykoliv na objednávku vína. Navíc vám každou předplatbu zhodnotíme 10% bonusem! Pošlete si na kredit 1000 Kč, připíšeme vám 1100 Kč. Můžete si vybrat, kolik chcete na kredit měsíčně posílat, minimální částka je 500 Kč.

 • Dostáváte prověřená kvalitní vína od vybraných vinařů.
 • Víno kupujete za výhodné klubové ceny se slevou 10%.
 • Za každou měsíční předplatbu na kredit přidáme 10% navíc.
 • Dostáváte klubový magazín Grape zdarma.
 • Dozvíte se spoustu informací o každém zakoupeném víně.
 • Máte levnou dopravu (99 Kč až zdarma) v bezpečném Vínokufru.
 • Neplatíte žádné poplatky. Členství lze kdykoli zrušit.
 • Garantujeme vrácení peněz, pokud vám zaslané víno nebude chutnat 
 • Vyberete si jeden z klubových programů - liší se výhodami a minimální částkou, kterou posíláte na svůj klubový kredit.
  • PLUS - posíláte 499 Kč měsíčně na kredit, k těm vám přidáme 50 Kč. Dále máte zvýhodněnou dopravu 99 Kč  a dodatečnou slevu 5% v eshopu. A všechny další klubové výhody.
  • PREMIUM - - posíláte 999 Kč měsíčně na kredit, k těm vám přidáme 100 Kč. Dále máte zvýhodněnou dopravu 99 Kč  a dodatečnou slevu 7% v eshopu. A všechny další klubové výhody.
  • EXCLUSIVE - posíláte 1999 Kč měsíčně na kredit, k těm vám přidáme 200 Kč. Dále máte dopravu zdarma  a dodatečnou slevu 10% v eshopu. A všechny další klubové výhody.
 • Vyberete si způsob úhrady měsíční předplatby, Volíte mezi platbou kartou a bankovním převodem.
 • Pošlete první částku předplatby na kredit, členství je aktivní okamžitě po doručení platby.
 • Na začátku každého měsíce vám pošleme výzvu k platbě zvolené částky kreditu.
 • Až se vám nebude v Klubu dobrého vína líbit, jednoduše se odhlásíte a kredit vyberete ve víně.

Členství v klubu není podmíněno odběrem klubových bedýnek. Klubové degustační bedýnky jsou naším prémiovým programem. Bedýnky si objednejte pokud vás baví poznávat nové, pokud nám důvěřujete ve výběru, pokud máte rádi pohodlí, když se necháváte rádi překvapit a pokud chcete mít ke každému vínu detailní popis. Jako člen klubu ale můžete využívat všechny naše produkty (eshop, víno týdne, nákup z katalogu), bedýnky vám rozhodně nenutíme... (i když vás rádi uvidíme mezi jejími odběrateli, protože jsou fakt dobré...).

 

Nebude. Všechno je jasné a přehledné. Členství v klubu neznamená žádné závazky. Využívají ho od roku 2012 stovky lidí. Žádné klubové poplatky. Víno je radost a nechceme ji ničím komplikovat. Tajemství nízkých klubových cen je jednoduché - víno kupujeme "na míru" členům klubu a v množství, které hned rozpošleme. Nemáme žádné velké skladové zásoby a naše filozofie je navíc blízká i vinařům, kteří vám rádi svá vína představí. Proto nakupujeme výhodně a členům klubu výhodně prodáváme. Při tom všem nemusíme nijak slevovat z kvality. Navíc nás to baví. Zkuste a uvidíte.

Platby & doručování

Členům Klubu dobrého vína poskytujeme výhodu odložené platby. Prostě objednáte víno, kurýr vám ho doručí, uvnitř najdete fakturu a tu zaplatíte bankovním převodem.do deseti dnů. Nikdy tak nekupujete zajíce v pytli, vše si můžete v klidu překontrolovat.

K úhradě všech objednávek včetně pravidelných klubových bedýnek (pokud jste odběratelem) můžete využít svůj předplacený kredit. Pokud nestačí na úhradu celé objednávky, doplatíte zůstatek platební kartou při objednávce, nebo bankovním převodem do deseti dnů od přijetí zásilky.

Samozřejmě. Pokud vám z jakéhokoli důvodu nechutnala lahev ve Vinarte bedýnce, kontaktujte naši podporu a společně situaci vyřešíme. Můžeme vás však ujistit, že taková situace nastává jen zřídkakdy.

Klubové zásilky posíláme standardně kurýrem PPL v pevných obalech. Klubové bedýnky potom zasíláme ve speciálním klubovém Vínokufru. Lahve jsou v maximálním bezpečí a kufr se dobře nosí - má praktické odnosné ucho.

TOP