Fotostory z vinařství Radocha

Představit zajímavá rodinná vinařství s příběhem, dát nahlédnout do zákulisí výroby vína, poodhalit perličky z osobního života vinařů a hlavně přiblížit krásu jednoho z nejvýraznějších jihomoravských tradičních řemesel, která jižní Moravu provázejí po staletí. To je hlavní motto našeho projektu, jehož součástí je online i tištěná kniha a výstava fotografií prestižního brněnského fotografa Jiřího Salika Slámy, který spolu s námi ve Vinarte moravské vinaře 4 roky sledoval.

 


Prohlédněte si fotografie z vinařství Radocha

„Co chybí dnešním mladým? Pokora a respekt. To jsou hrozně důležité věci, aby se člověk posunul dál. Kdo tohle v sobě nemá, nikdy nemůže být úspěšný,“ praví Jiří Radocha, upřímný, skromný mladý vinař, který má v životě našlápnuto k velkým věcem. Láska k vínu a odhodlání byla určitě skvělá startovní čára…

OCHUTNEJTE VÍNA ZNAČKY RADOCHA

Výběrovou kolekci i jednotlivá vína vinařství Radocha můžete objednat s rychlým doručením na klubovém eshopu Vinarte. Nejste ještě členem? Přihlašte se zdarma, využívejte klubové výhody a nakupujte skvělá vína výhodně. Na vína se podívejte tady.

You must be logged in to post a comment.