×

JAK NAKUPOVAT SE SLEVOU

1 Přihlašte se do Klubu.
2 Vyberte si víno či předplatné.
3 Využijte poštovné zdarma.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám na podpora@vinarte.cz. Děkujeme!

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Po-Pá: 9:00 - 16:00
podpora@vinarte.cz
+420 573 034 304
Odpovědi na nejčastější otázky jsou zde.

ZAPOMNĚL/A JSTE ÚDAJE?

VYTVOŘIT KLUBOVÝ ÚČET

ŽIJTE
DOBRÝM
VÍNEM.

Připojte se k nejlepšímu klubu milovníků vína v Česku
a užívejte si prověřená kvalitní vína za výhodné klubové ceny.

V Klubu dobrého vína Vinarte rozšíříte své vinné obzory.

Získáte přístup k jedinečným vínům z Moravy i celé Evropy za výhodné klubové ceny a každý měsíc dostanete porci zajímavého čtení o víně.

Vína, která vás osvítí

Stát před regálem ve vinotéce a kupovat zajíce v pytli je ztráta času. Raději vsaďte na výběr našich zkušených someliérů.

+

Informace, které vás obohatí

Každé víno má velký příběh. My to víme a s radostí vám ho předáme. Vy si pak víno užijete nejlépe jak to jde.

Proč být členem

Stanete se znalcem
vína

Ukážeme vám zákulisí výrobního procesu, dáme tipy na správné podávání, archivování, párování s jídlem...

Poznáte nový rozměr dobrého vína

Nabídku vín sestavujeme tak, aby vám obohatila život o vína, na která byste jinak vůbec nenarazili. Pečlivý výběr zaručen!

Podíváte se do všech koutů světa

Poznáte svět skrze dobré víno. Ochutnáte neobvyklé odrůdy a v Grape magazínu se podíváte do nejzajímavějších oblastí.

Velká členská sleva na všechna vína

Filozofie klubu spočívající v prezentaci menších rodinných vinařství nám umožňuje kupovat vína za lepší ceny.

Staňte se členem klubu jednoduše i vy!

Získáte přístup k jedinečným a prověřeným vínům z celé Evropy a každý měsíc dostanete porci dobrého vína a zajímavého čtení o něm. 

Kredit na víno

Pošlete si měsíčně 500 Kč na svůj vinný účet a z něj pak nakoupíte jedinečná vína se všemi klubovými výhodami.

BONUS: 100 Kč navíc ihned

A / NEBO

Degustační bedýnky

Každý měsíc zkoušíme a objevujeme nová, kvalitní vína a ta nejlepší nabízíme našim členům za zvýhodněné ceny. 

50% SLEVA na první bedýnku

Náš kodex pro výběr vína

1. Víno kupujeme od menších vinařů

Vína pro vás osobně vybíráme přímo u vinařů, hledáme jen netuctová vína vyráběná v menších sériích, která nenajdete v supermarketu.

2. Poskytujeme kvalitní osobní servis

Nesnažíme se mít tisíce zákazníků na úkor kvality služeb. Chceme znát vaše chutě a vinné preference, rádi se s vámi bavíme po telefonu i emailem.

3. Za vínem putujeme přímo k vinařům

Všechny naše vinaře od Řecka až po Portugalsko osobně navštěvujeme. Stojí nás to spoustu času, ale stojí to také za to. Víme od koho víno je.

4. Vína pečlivě vybráme podle ceny a kvality

Vína přímo u vinařů předvybírají naši someliéři Lenka a Daniel a v druhém kole degustací schvalují naši přátelé - laičtí milovíci vína. Hledáme vždy hodnotu za dobré peníze.

Přidejte se ještě dnes
a začněte se slevou 50%

Vyzkoušejte výhody Klubu třeba tak, že si necháte poslat první bedýnku se šesti vybranými lahvemi a klubovým magazínem za poloviční cenu.

Nejsme jediní, kdo vám říká, že je to dobré!

Mudr. Alena Ivanická

Chtěla jsem pochválit poslední bedýnku. Pokaždé si píšeme, které víno je dobré a stálo by za opakování a pokaždé ten seznam zahodím, protože nám většinou chutná všechno.

Václav Hudec

Systém bedýnek je pro mě hodně inspirující a objevný. Díky vaší osvětě a spoustě vzácných rad ve skvěle zpracovaných brožurkách se mi svět vína více přiblížil.

Aneta Sedláčková

Chtěla bych Vám poděkovat. Váš nápad s dodávkou vín je perfektní. Díky vám jsme měli možnost poznat neznámá  vinařství, vámi vybraná vína nás vždy oslovila...

Bohuslav Hilšer

Díky za bedýnku. Dorazila včera. Víno je luxusní. Poděkování všem, kdo se o nás staráte.

RYCHLÁ NÁPOVĚDA

Pokud máte rádi dobré víno, pokud chcete poznávat nové a neokoukané vinaře, pokud chcete ochutnávat nová a méně známá vína, na která jinde jen tak nenarazíte  pojďte mezi nás. Přidáme vyčerpávající informace v klubových materiálech a budeme se vám osobně věnovat. Abychom nezapomněli, poskytneme vám výhodné klubové ceny a přibalíme spoustu nových poznatků o víně. 

Ano, za členství v klubu opravdu nic neplatíte. Členem Klubu se stanete tak, že si vyberete jeden ze 2 způsobů, jak se stát členem. Buď si každý měsíc pravidelně posíláte na svůj klubový účet kredit ve výši 500 Kč (minimání měsíční útrata pro využívání výhod) a můžete ho využít k zaplacení objednávky kdykoliv. Nebo se přihlásíte k odběru některé z populárních poznávacích bedýnek.

Není. Degustační bedýnky Vinarte jsou naším prémiovým programem, ale nejsou pro každého. Bedýnky si objednejte, pokud vás baví poznávání nového, rádi si necháte poradit, milujete překvapení a rádi se o vínech a vinařích něco dozvíte. Jako člen klubu ale můžete využívat všechny naše produkty a získat spoustu bonusů.

Nebude. Všechno je jasné a přehledné. Členství v klubu neznamená žádné závazky. Žádné klubové poplatky. Víno je radost a nechceme ji ničím komplikovat. Tajemství nízkých klubových cen je jednoduché  víno kupujeme na míru členům klubu a naše filozofie je velmi blízká vinařům, kteří vám rádi svá vína představí. Při tom všem nemusíme nijak slevovat z kvality, ba právě naopak – na kvalitu klademe důraz, každé víno pro vás pečlivě vybíráme. A navíc nás to baví. Zkuste a uvidíte.

Objevujte zajímavá vína menších vinařů za výhodné ceny

TOP