PONOŘTE SE DO
SVĚTA VÍNA

DEGUSTAČNÍ MAGAZÍN GRAPE
O DOBRÉM VÍNĚ

GRAPE MAGAZÍN

Časopis plný informací o vínech a terroir, zápisků z cest po vinicích, rozhovorů s vinaři, tipů na skvělá vína, fotografií... Navíc pro všechny členy Vinarte klubu zdarma!

Klubový magazín o víně zdarma!

GRAPE je klubový magazín pro fanoušky dobrého vína. Najdete v něm rozhovory, profily vinařů, novinky, cestopisy a různé zajímavosti ze světa vína .

Magazín GRAPE přenese atmosféru každého vinařství až k vám domů a nahradí tak osobní účast na degustaci, která není vždy časově dostupná. Přidáváme ho k degustačním bedýnkám a zasíláme členům klubu dobrého vína Vinarte.

Na velkoformátových křídových stranách ukazujeme sérií textů a jedinečných fotografií vinařství a terroir, kde víno vzniká. Každého vinaře přestavujeme jako odborníka, ale i jako zajímavého člověka. Víno hodnotíme a párujeme s vhodným jídlem, tak, aby vznikl krátký ale výstižný popis.

Místa, kde vznikají všechna báječná vína, která nabízíme v bedýnkách i na e-shopu, představujeme slovem i obrazem. 

NECHTE SI POSLAT E-MAGAZÍN

Na vaši e-mailovou adresu zašleme aktuální číslo magazínu Grape, sem tam od nás taky dostanete různé tipy a zajímavosti ze světa vína.

PSANÍ O VÍNĚ NÁS BAVÍ. MRKNĚTE NA BLOG.

Kromě různých zajímavostí ze světa vína na blog dáváme třeba i naše cesty za vínem či zkrácené rozhovory s vinaři. Papír je ale papír...:)

TOP