Úžasný poměr ceny a kvality. Představujeme sommelierský výběr. Zábavný poznávací koncept pro milovníky dobrého vína. Degustační výběry prémiových vín ze zajímavých oblastí přímo na váš stůl. Pohodlně a výhodně.

Poznávejte s námi pestrý svět vína. Za jedinečným vínem vždy stojí dobrý vinař. Jezdíme po světě a hledáme právě takové. Ochutnáváme desítky vzorků. Pečlivě vybíráme vína, která mají zajímavý příběh a výborný poměr ceny a kvality.

VINNÝ LÍSTEK SRPEN 2019

Znamenitý, zcela dokonalý zástupce vlašského ryzlinku z maďarského regionu Kunság ze specifických suchých písčitých půd.

Perfektní víno ze strmých svahů nad Rýnem. Ryzlink s delší dochutí a zřetelnou mineralitou. Víno pro každého a každou příležitost.

Výrazné červené s vůní řeckého venkova a středomořských bylinek - naturální víno plné slunce, bohatých vůní a neobvyklých chutí.

Víno z Pyrenejí. Lehké a ovocné červené cuvée z odrůd Merlot a Syrah, které se k sobě perfektně hodí, a které si okamžitě zamilujete.

Zajímavé moravské víno z méně známé odrůdy s výrazným charakterem, které stojí mezi Rýňákem a Rulandským šedým.

Aromatické, kořenité, dobře strukturované bílé víno z jihoitalské Apúlie z místní bílé odrůdy, které má potenciál zrání na lahvi.

TOP