SOMMELIÉRSKÁ SADA

Na srpen jsme připravili poctivá a netuctová vína s výrazným rukopisem vinaře a se zajímavým příběhem.

NAUČÍME VÁS ROZUMĚT VÍNU

Tak, jako mají hrozny svou identitu dánu půdou a podnebím, má víno svého tvůrce - vinaře. Každý měsíc přinášíme nová vína a nové příběhy vinařů. Každá sommelierská sada obsahuje kromě pečlivě vybraných vín také unikátní degustační materiály ve formě poutavého Grape magazínu. Poznáte talentované vinaře, jejich špičková vína a nejlepší vinařské oblasti. Se sklenkou báječného vína v ruce pohodlně procestujete celý vinařský svět. Zkoušíte a inspirujete se za výhodnou klubovou cenu.

Kopcovitá krajina maďarských vinohradů

Moderní vinařství ze španělského Somontana

Strmé svahy severního Porýní

CO VÁS ČEKÁ ZA VÍNA

Krajina severní Aragonie je drsná, žulová, ale velmi kultivovaná a upravená. Kolorit podtrhují často terasovité vinohrady s mandlovníky po okrajích. Domov skvělého Tinta. Před odhodláním a nasazením mladých vinařů z Porýní s jakým rekultivují zpustlé a zarostlé vinice v neuvěřitelně příkrých polohách je třeba smeknout. Vyzkoušejte jejich Ryzlink rýnský. Letní dny plné slunce se zrcadlí ve vínech z Řecka a jihoitalské Apúlie. Eva Gál zvítězila v prestižní soutěži o nejlepšího vinaře Maďarska. Když vyzkoušíte její pro Maďarsko typický Ryzlink vlašský, pochopíte, proč za sebou nechala spoustu vyhlášených vinařů. A Václav Šalša je rázovitý moravský vinař s unikátními etiketami na lahvích.

VINNÝ LÍSTEK NA SRPEN

Ochutnáte skvělá vína

Dostanete degustační karty

Oceníte praktický vínokufr

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Aneta S.

Chtěla bych Vám poděkovat. Váš nápad s dodávkou vín až do domu je perfektní. Člověk se při výběru vín často drží osvědčené chuti. Díky Vám jsme měli možnost poznat menší a neznámá moravská vinařství, vámi vybraná vína nás vždy oslovila...

Pavel L.

Díky moc za velice pozitivní info ohledně vína a dokonce i oliv. Moc se těším na oboje, jako vždy vysoce kvalitní produkty...

Bohuslav H.

Díky za bedýnku. Dorazila včera. Víno je luxusní. Poděkování všem, kdo se o nás staráte.

URČITĚ VÁS ZAJÍMÁ

Objevíte skvělá vína

Poznávejte víno jako sommelier. Objevíte nové vinaře a dozvíte se vše o výrobě vína a nejlepších vinařských oblastech. Seznámíme vás s netradičními odrůdami a styly vína.

Víte co pijete

Magazín GRAPE je náš zápisník z cest za novými vinaři. Najdete v něm rozhovory, profily vinařů, fotografie vinohradů i sklepů, inspiraci i poznání a degustační rozbor vín. Pro členy Klubu každý měsíc zdarma.

Máte záruku kvality

Kupujte víno pohodlně. A se zárukou. Každý měsíc vyzkoušíme přímo u vinařů desítky kvalitních vín a vybereme nejlepší. U nás máte již předvybraná vína špičkové kvality. Za každým vínem si stojíme.

Kupujete výhodně

Kupujte víno výhodně. A se slevou 17 %. Filozofie klubu spočívající v prezentaci menších rodinných vinařství v tématických bedýnkách nám umožňuje nakupovat pro členy klubu za výhodné ceny.

Jak to funguje?

Členství v Klubu dobrého vína je bez závazků. Garantuje vám nejlepší ceny kvalitního vína od špičkových vinařů. U pravidelných měsíčních zásilek máte poštovné ZDARMA. Neplatíte dopředu, ale dáváme Vám 2 týdny na úhradu. Pokud s obsahem nejste spokojeni, můžete do 14 dní vrátit. Vyzkoušejte ukázkovou sommelierskou sadu. Pokud budete chtít pokračovat, nemusíte nic dělat, další vám přijde za měsíc. Kdykoliv později si můžete změnit nebo posunout interval zasílání a také barevnou preferenci vína. Nevzniká žádný závazek, odhlásit zasílání můžete kdykoliv. Je určeno pro lidi, kteří chtějí pohodlně a doma poznávat nová vína, styly, vinaře a oblasti. Inspirovat se a rozšiřovat své vinné obzory.

RYCHLÁ OBJEDNÁVKA

Sleva 400 Kč se uplatní po zadání kódu, který jste dostali emailem nebo sms zprávou.

POŠTOVNÉ ZDARMA

Za zkušební sommelierskou sadu neplatíte poštovné, cena je tedy konečná.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

V Klubu neplatíte dopředu, ale dáváme vám 14 dnů na úhradu. Pokud se vám nebude líbit, můžete sadu do 14 dní vrátit zpět.

PRAKTICKÝ VÍNOKUFR

Vína posíláme v praktickém a odolném vínokufru, který se vám dobře ponese.

© 2019 VINARTEWINE CLUB & WINE ACADEMY

TOP