VÁNOČNÍ SPECIÁL

Luxusní vína limitované “černé edice” Jiřího Radochy dlouho macerovaná na slupkách, školená na kalech a vyzrávaná v sudech.

Klubová cena: 1794 Kč

Cena vinaře: 2249 Kč

+ doprava ZDARMA

Na co se můžete těšit?

6 lahví exkluzivního vína

Dvě vína bílá a čtyři červená. Ideální složení na zimní svátky. Ke svátečnímu obědu s rybou si otevřete odrůdově čisté Chardonnay, ke kachně na Štěpána se výborně bude hodit šťavnaté Svatovavřinecké, k odpolednímu posezení s rodinou netradiční pomerančový Tramín a navečer, kdy se vracíme z procházek, návštěv nebo lyžování prokřehlí, vás zahřejí hutnější červená Mystérium Cuvée, Zweigeltrebe či fantastický Pinot Noir.

Vánoční magazín Grape

Ve vánočním vydání magazínu si přečtete zajímavý rozhovor s Jiřím Radochou, dozvíte se vše o výrobě a historii oranžových vín (výtečný bedýnkový Tramín je vyrobený právě touto metodou) a podíváte se do vinařských Čejkovic.

Prohlédněte si magazín a složení bedýnky on-line.

Vánoční cena

S Jiřím jsme pro vás připravili opravdu skvělou nabídku. Přímo ve vinařství koupíte vína v dřevěném boxu za 2499 Kč, samostatně za 2249 Kč a v KLUBU Vinarte do Vánoc jenom za 1794 Kč.

Skvělá cena a doprava zdarma

Jako člen Klubu dobrého vína nakupujete vždy s exkluzivní slevou z původní ceny vinaře. Při platbě kartou navíc máte dopravu zdarma!

Garance vrácení peněz

Stát se může cokoliv – a co do chuti, každý má jiný vkus a preference. Pokud vám víno nebude chutnat, garantujeme vrácení peněz.

Jak objednat?

zavolejte: 511 444 911

napište: vino@vinarte.cz

nebo vyplňte formulář

Luxusní dřevěný box

Ideální jako hodnotný dárek. Ručně vyrobený s logem vinařství. Víko přichyceno hřebíčky. Zážitek z otvírání, potěšení z vína.

Za příplatek 249 Kč.

Zaplaťte kartou a máte dopravu zdarma.

POŠTOVNÉ ZDARMA

Za zkušební sommelierskou sadu neplatíte poštovné, cena je tedy konečná.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

V Klubu neplatíte dopředu, ale dáváme vám 14 dnů na úhradu. Pokud se vám nebude líbit, můžete sadu bez placení vrátit zpět.

PRAKTICKÝ VÍNOKUFR

Vína posíláme v praktickém a odolném vínokufru, který se vám dobře ponese.

© 2012-2019 VINARTE WINE CLUB & WINE ACADEMY

TOP