Objevte svět dobrých vín

MAĎARSKO

Poznejte zemi vína a skvělého guláše skrze jeho národní nápoj. Ať už méně obvyklý Cabernet Franc, szekszárdský Bikavér nebo opravdu povedený vlašák z vinařství Gál vás spolehlivě představí tři jedinečné vinařské oblasti.

Chardonnay 2017

Vynikající odrůdově typické Chardonnay okořeněné chutnou tříslovinou pochází z jihovýchodně položených vinohradů na kopcích nad Balatonem.

239 Kč 120 Kč

Kékfrankos rosé 2017

Pozoruhodné rosé víno, které by nemělo uniknout pozornosti. Zlatá medaile na Mondial Du Rosé Cannes 2018 a VinAgora International Wine Competition.

225 Kč 113 Kč

Olasz Rizling 2017

Znamenitý vlašský ryzlink, na kterém je vidět, že byl vyroben z kvalitně vypěstovaných a vyzrálých hroznů.

225 Kč 113 Kč

Cserszegi füszeres 2018

Velmi zajímavé, aromatické víno, které má dostatek kyselin a nepůsobí proto fádně, jak se u těchto voňavých odrůd často stává.

225 Kč 113 Kč

Szekszárdi Cabernet Franc 2017

U nás méně známá, ale jinak velmi stará a rozšířená odrůda Cabernet Franc pocházející z Bordeaux je předchůdkyní Cabernetu Sauvignon.

239 Kč 120 Kč

Merlot 2016

Silný, opravdu vynikající Merlot z řady TERROIR s okouzlující vůní a výraznou a jedinečnou chutí – Merlot, který si zamilujete.

394 Kč 197 Kč

Aktuálně: Degustační bedýnka č.1/2019

Vyzkoušejte se slevou 50%

Víno z odrůdy, jejíž jméno nejde lehce vyslovit. Špičkový Merlot a Ryzlink rýnský z moravské Lednice. Báječné červené cuvée. Malé garážové vinařství. Rosé oceněné zlatem v Paříži. Špičkový vlašák. A mnoho dalšího…

Malá ochutnávka únorové degustační bedýnky

Víno z kopců

Dáme vám tip na návštěvu vinařství s výtečnou restaurací v malebném kraji.

Domaine Eisgrub

Podíváte se do Lednice mezi vinaře, kteří přes své mládí patří k moravské špičce.

Cabernet Franc

Vyzkoušíte jednoodrůdové víno z málo známé burgundské odrůdy.

Cuvée z dubového sudu

Ochutnáte báječné cuvée ze čtyř odrůd, které zrálo 12 měsíců v tomto sklepě.

Degustační průvodce v novém:

Vína i vinaře poznáte do hloubky

Půl roku práce a ladění. Poslechli jsme si vaše připomínky a sladili je s našimi představami. Připravili jsme nový Průvodce bedýnkou. Každý měsíc 48 stran. Je zábavnější, přehlednější, barevnější a prostě lepší.

Expedujeme od 6. února 2019

Poznejte vína z Maďarska

Jak bedýnky fungují

Pokud vám víno nezachutná, vrátíme vám plnou cenu bedýnky. Stačí nás kontaktovat na podpora@vinarte.cz nebo na čísle 573 034 304.

Garance vrácení peněz

Pokud vám víno nezachutná, vrátíme vám plnou cenu bedýnky. Stačí nás kontaktovat na podpora@vinarte.cz nebo na čísle 573 034 304.

TOP