Objevte
svět dobrých vín
TÉMA: MAĎARSKO

Představujeme jedinečný someliérský výběr
maďarských vín.

Bedýnka plná dobrého vína

Už vás někdy napadlo, jak je výběr vína komplikovaný? Unavuje vás zbytečné riskování špatného vína při koupi lahví, které neznáte? S bedýnkou Vinarte dostanete pravidelnou dodávku vynikajících řemeslných vín doručených přímo k vašim dveřím. Bez rozruchu. Bez risku.

Proč si bedýnku zamilujete

Protože život může být hektický

Nedovolte svému zaneprázdněnému životu, aby vaše vinotéka zela prázdnotou. Uděláme za vás všechnu těžkou práci.

Protože svět vína umí být matoucí

Už žádné nerozhodné postávání u přeplněných regálů s víny neznámé kvality. Pouze garance výjimečných vín, přímo k vašim dvěřím.

Protože oslníte své přátele

Pochlubte se svou zásobou skvělých vín a nově nabytými vědomostmi ze světa vína díky našim degustačním materiálům a magazínu Grape.

Výjimečná vína a spousta informací

6 ZAJÍMAVÝCH VÍN ZE VŠECH KOUTŮ EVROPY

Dnes vás bedýnka zavede mezi zajímavé vinaře k maďarskému Balatonu, podunajského Kunságu, vyhlášeného Szekszárdu a moravské Lednice.

+

NEJKVALITNĚJŠÍ DEGUSTAČNÍ PRŮVODCE V ČR

Detailní rozbory vín, rozhovory, profily vinařů, novinky, cestopisy a různé zajímavosti ze světa vína. Skvěle si počtete a navíc oslníte své přátele svými vinnými vědomostmi!

Nejlepší průvodce světem vína

Sedm let zkušeností a tisíce spokojených zákazníků. I kvůli našim čtyřem hlavním zasadám, kterými se při výběru vína řídíme.

SKVĚLÁ VÍNA

Přímo u vinařů hledáme vždy ty nejlepší a nejzajímavější lahve, které mají příběh. Vína vybíráme pečlivě a týmově v několika kolech. Už žádné kupování zajíce v pytli!

ŠPIČKOVÍ VINAŘI

Vyhledáváme menší rodinné producenty po celé Evropě. Vyzkoušíte zajímavé odrůdy a špičkové vinaře, na které běžně vůbec nenarazíte.

MALÉ SÉRIE

Vína, která najdete v bedýnce, jsou vyráběna v malých šaržích, nenajdete je v marketu, jsou poctivá a netuctová, se specifickým rukopisem vinaře a charakterem oblasti.

VÝHODNÉ CENY

Za své peníze dostanete tu nejlepší hodnotu. Pro vinaře je bedýnka cestou, jak úspěšně představit svá vína, a proto nám je nabízejí za výhodné ceny.

Vyzkoušejte nyní s 50% slevou!

Garance vrácení peněz

Pokud vám víno nezachutná, vrátíme vám plnou cenu bedýnky. Stačí nás kontaktovat na podpora@vinarte.cz nebo na čísle 573 034 304.

TOP